Hakkımızda

Uzun yıllardır yer aldığımız “bitkilerin şifalı dünyasında” edindiğimiz deneyimleri yanımıza alarak yolumuza; bitkisel gıda ve kozmetik ürünleri üreterek devam etmeye karar verdik. Yıllar önce çıktığımız bu büyülü ve şifalı yolculuğumuzda, ilk günden beri ilkemiz “kendimizin ve çocuklarımızın gönül rahatlığı ile kullanamayacağı, sağlıksız, kalitesiz hiçbir ürünü üretmemek ve halkımıza sunmamak” oldu.

Bu ilke doğrultusunda büyük bir özenle kurmuş olduğumuz tesisimizde; bitki ve meyve çayları, bitkisel sabit ve uçucu yağlar, bitkisel macunlar, şuruplar, kapsüller, tabletler, çeşitli takviye edici gıdaların ve bitkisel dermokozmetik ürünleri üretimini yapıyoruz.

Biz üretimde kullandığımız tüm hammaddelerimizi ve ambalajlarımızı özenle seçiyoruz ve ürün haline getiriyoruz. Üretimin her aşamasında kontrol ettiğimiz ürünlerimizi ayrıca Akredite Laboratuarlarda test ettirerek ilgili bakanlıkların tüm kanun, tebliğ ve yönetmeliklerine uygun olduğunu onaylatıyoruz.. Ürünlerimize verdiğimiz özel kodlarımızla her bir ürünün hangi gün, hangi tarihte, hangi hattımızda, hangi personellerimiz tarafından, hangi tedarikçimizden gelen hammaddeler ile üretildiğine kadar izleyebiliyoruz. Ayrıca alfanumerik bir sistemle, her ürüne farklı bir kod verdiğimiz Güvenli Ürün Sorgulama Sistemi ile ürünlerimizin kopyalanmasını engelleyerek tüketicilerimizin güvenliğini, ürünlerimizin güvenilirliğini sağlıyoruz. Dünyada ve ülkemizde uygulanan kalite sistemlerini belge üzerinde değil gerçekte uyguluyoruz. Bizim markalarımız dışında ayrıca kalite anlayışımızın kesiştiği yurt içinden ve yurt dışından bizi tercih eden seçkin müşterilerimiz için kendi markaları ile aynı özenle ve kaliteyle ürünler üretiyoruz. Doğadan gelen şifayı tüketiciler ile “kalite ve insan sağlığına özen gösteren” seçkin noktalarda buluşturuyoruz.

NORM BİTKİSEL ÜRÜNLER olarak bitkilerin şifalı ve büyülü dünyasındaki yolculuğumuz; siz değerli müşterilerimizden ve tüketicilerimizden bize ulaşan güven ve memnuniyetin gücü ile kalitemizi her zaman en üst nokta da tutarak devam edecektir.

Ayrıca ürünlerimizi çeşitlendirdik.Yaptığımız 1 yıllık Ar&Ge çalışmasıyla saç ve cilt bakım ürünleri ürettik.Cilt ve saç bakım ürünlerimiz özellikle saç dökülmesi,kepek,sedef-egzama ,yıpranmış saçlar için yoğun nemlendirici, kırışık giderici ve leke problemleri için özel formüller ile hazırlanmış ve müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Güzel olmak bir ayrıcalıktır. Sevgiyle, Saygıyla, Sağlıkla, Şifayla..

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

HIZLI TESLİMAT

Siparişleriniz en kısa zamanda ulaştırılır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm sistemimiz en güncel SSL sertifikaları ile korunmaktadır.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Bize 7/24 info@normbitkisel.comdan ulaşabilirsiniz.

KOLAY İADE

Memnun kalmadığınız ürünlerinizi iade edebilirsiniz.